wtorek, 24 czerwca 2014

ROK 2014

uBoga Droga
22 II - 27 IV 2014
Pieszo na kanonizację
Wrocław - Rzym 1700 km

Grupa pielgrzymów z Wrocławia i innych miast polskich postanowiła razem udać się pieszo na kanonizację papieża Jana Pawła II, aby w ten sposób podziękować mu za całe jego dobro i za jego pielgrzymi trud w czasie pontyfikatu. Trasa naszej pielgrzymki przebiegała przez dziewięć krajów: Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Austrię, Słowenię, Włochy, San Marino i Watykan.

Oto lista pielgrzymów: Jacek GÓRAL, Stanisław POCZYKOWSKI, Urszula KOZAK, Krystyna MIKOSZ-ŁABUZEK, Paweł PETER, Władysław FILUŚ, Krystyna GÓRA, Elżbieta JARGIŁO, Dominik KISIELEWSKI, Alek KORZENIOWSKI, Izabela KUCHARUK, Janina LEKTARSKA, Barbara OCHOTNA, Stanisław OZDOBA, Teresa PRZYBYŁ, Jolanta RADZISZEWSKA, Michał SOŚNICKI, Władysława ŚWIĘTEK, Ewa CZARNIECKA, Jadwiga BACHRIJ, Stanisław KUCHARUK


Na dwa miesiące przed wyjściem, w dniu 12 XII 2013 (czwartek) grupa ROMEROS odwiedziła J.Eks.ks.Arcypiskupa. Na zdjęciu poniżej wizyta u ks.Arcybiskupa.

Na zakończenie spotkania ks.Arcybiskup udzielił wszystkim pielgrzymom, którzy zamierzają pieszo pielgrzymować do Rzymu swojego pasterskiego błogosławieństwa.1 komentarz:

  1. Witam,
    chciałabym się dowiedziec czy jest jeszcze możliwośc dołączenia do grupy lub do Pani Stanisławy Grządziel jeśli miałaby ochote na towarzystwo (oczywiście jeśli nie celowo chce wyruszyć sama).
    Jestem z okolic Krakowa, jeśli jest możliwośc dołączenia do grupy to jak mogłabym się z wami skontaktować?

    OdpowiedzUsuń